AP invest europe s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2021–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | |||||
| Obežný majetok spolu | 3 427 015 | 4 292 934 | 2 943 371 | 13 250 324 | 12 657 065 |
| Neobežný majetok spolu | 2 236 096 | 5 894 471 | 15 383 000 | 20 099 925 | 15 887 868 |
| Spolu majetok | 5 663 111 | 10 187 405 | 18 326 371 | 33 350 249 | 28 544 933 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | |||||
| Záväzky spolu | 48 052 | 560 753 | 3 965 157 | 6 756 604 | 1 993 073 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 31 131 | 146 347 | 157 937 | 154 931 | 312 368 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 115 215 | 11 592 | -3 007 | 147 568 | 452 858 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 5 463 713 | 9 463 713 | 14 201 284 | 25 688 771 | 25 781 634 |
| Vlastné imanie spolu | 5 615 059 | 9 626 652 | 14 361 214 | 25 996 270 | 26 551 860 |
| Výkaz ziskov a strát | |||||
| Tržby (čistý obrat) | 0 | 0 | 0 | 30 719 | 1 658 955 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | -20 927 | -37 034 | -112 728 | -152 841 | -338 268 |
| EBITDA | -11 819 | -27 931 | -103 625 | -141 946 | -331 966 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 145 842 | 15 714 | -1 708 | 188 825 | 602 139 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 115 215 | 11 592 | -3 007 | 147 568 | 452 858 |
| Osobné náklady | 2 841 | 1 288 | 1 294 | 1 297 | 1 297 |
| Odpisy | 9 108 | 9 103 | 9 103 | 10 895 | 6 302 |
| Ďalšie ukazovatele | |||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: AP invest europe s. r. o.
Prehľad
AP invest europe s. r. o. (IČO 51692856) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2018 a pôsobí 8 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava - mestská časť Staré Mesto. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia (SK NACE 7020).
Osoby
Štatutárny orgán má 2 členov. Podľa registra má spoločnosť 2 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 1 658 955 €, čo je o 5 300 % viac ako rok predtým (30 719 €). Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2021–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 452 858 € (27,3 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 4 z 5 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 1 297 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 28 544 933 € a vlastné imanie 26 551 860 € (miera samofinancovania 93,0 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.