BYTYNAKOMPLETKU s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 5 687 | 5 687 | 8 477 | 33 821 | 44 941 | 44 941 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Spolu majetok | 5 687 | 5 687 | 8 477 | 33 821 | 44 941 | 44 941 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 155 | 155 | 574 | 3 888 | 5 556 | 5 896 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 532 | 532 | 532 | 2 904 | 24 933 | 34 385 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 0 | 0 | 2 371 | 22 029 | 9 452 | -340 |
| Vlastné imanie spolu | 5 532 | 5 532 | 7 903 | 29 933 | 39 385 | 39 045 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 0 | 0 | 2 790 | 25 917 | 11 120 | 0 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 0 | 0 | 2 790 | 25 917 | 11 120 | 0 |
| EBITDA | 0 | 0 | 2 790 | 25 917 | 11 120 | 0 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 0 | 0 | 2 790 | 25 917 | 11 120 | 0 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 0 | 0 | 2 371 | 22 029 | 9 452 | -340 |
| Osobné náklady | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Odpisy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: BYTYNAKOMPLETKU s. r. o.
Prehľad
BYTYNAKOMPLETKU s. r. o. (IČO 51693844) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2018 a pôsobí 8 rokov. Sídlo podľa registra: Banská Bystrica. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: ostatné pomocné obchodné činnosti i. n. (SK NACE 8299).
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
V roku 2025 spoločnosť nevykázala žiadne tržby. Rok 2025 skončil stratou 340 €. Spoločnosť bola zisková v 3 z 6 sledovaných rokov. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 44 941 € a vlastné imanie 39 045 € (miera samofinancovania 86,9 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.