Globaldesign SK, s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 1 153 | 1 960 | 1 008 | 5 206 | 5 396 | 8 365 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Spolu majetok | 1 153 | 1 960 | 1 008 | 5 206 | 5 396 | 8 365 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 3 676 | 13 500 | 17 844 | 20 518 | 30 072 | 47 123 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | -7 152 | -7 523 | -16 540 | -21 836 | -20 312 | -29 676 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | -371 | -9 017 | -5 296 | 1 524 | -9 364 | -14 082 |
| Vlastné imanie spolu | -2 523 | -11 540 | -16 836 | -15 312 | -24 676 | -38 758 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 8 298 | 5 938 | 21 350 | 60 557 | 18 467 | 8 127 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | -371 | -9 017 | -5 150 | 1 659 | -9 016 | -13 732 |
| EBITDA | -371 | -9 017 | -5 150 | 1 659 | -9 016 | -13 732 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | -371 | -9 017 | -5 296 | 1 630 | -9 024 | -13 742 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -371 | -9 017 | -5 296 | 1 524 | -9 364 | -14 082 |
| Osobné náklady | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Odpisy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Zhrnutie: Globaldesign SK, s.r.o.
Prehľad
Globaldesign SK, s.r.o. (IČO 51701324) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2018 a pôsobí 8 rokov. Sídlo podľa registra: Bardejov - Dlhá Lúka. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: ostatné špecializované dizajnérske činnosti (SK NACE 7414).
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 8 127 €, čo je o 56,0 % menej ako rok predtým (18 467 €). Rok 2025 skončil stratou 14 082 €. Spoločnosť bola zisková v 1 z 6 sledovaných rokov.
Na čo upozorniť
Vlastné imanie bolo ku koncu roka 2025 záporné (-38 758 €).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.