G.A. s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéNa dividendy rozdelené 2 266 €.
Nízka spoľahlivosť: suma prevyšuje nerozdelený zisk minulých rokov, z ktorého možno dividendy rozdeliť — pravdepodobne zlúčenie, úprava počiatočného stavu alebo chyba v závierke.
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | -6 154 | -13 074 | 12 550 | 19 559 | 16 870 | 14 019 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Spolu majetok | -6 154 | -13 074 | 12 550 | 19 559 | 16 870 | 14 019 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 28 029 | 44 437 | 74 067 | 83 272 | 79 280 | 78 947 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | -35 657 | -39 183 | -62 511 | -66 517 | -68 713 | -69 676 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | -3 526 | -23 328 | -4 006 | -2 196 | 1 303 | -2 179 |
| Vlastné imanie spolu | -34 183 | -57 511 | -61 517 | -63 713 | -62 410 | -66 855 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 0 | 0 | 1 500 | 6 150 | 4 000 | 0 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | -3 241 | -23 100 | -3 679 | -2 037 | 1 465 | -2 014 |
| EBITDA | -3 241 | -23 100 | -3 679 | -2 037 | 1 465 | -2 014 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | -3 526 | -23 328 | -4 006 | -2 196 | 1 303 | -2 179 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -3 526 | -23 328 | -4 006 | -2 196 | 1 303 | -2 179 |
| Osobné náklady | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Odpisy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 266 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: G.A. s.r.o.
Prehľad
G.A. s.r.o. (IČO 51702851) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2018 a pôsobí 8 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava - mestská časť Petržalka. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: počítačové poradenstvo a činnosti súvisiace s riadením počítačového príslušenstva (SK NACE 6220).
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
V roku 2025 spoločnosť nevykázala žiadne tržby. Rok 2025 skončil stratou 2 179 €. Spoločnosť bola zisková v 1 z 6 sledovaných rokov.
Na čo upozorniť
Vlastné imanie bolo ku koncu roka 2025 záporné (-66 855 €).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 1. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.