PARK PATRIOT s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2021Dividendy
vypočítanéNa dividendy rozdelené 32 027 € (55 % z rozdeliteľného zisku).
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2019–2021
| 2019 | 2020 | 2021 | |
|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | |||
| Obežný majetok spolu | 39 028 | 240 967 | 117 021 |
| Neobežný majetok spolu | 928 943 | 801 308 | 770 055 |
| Spolu majetok | 967 971 | 1 042 275 | 887 076 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | |||
| Záväzky spolu | 210 403 | 279 443 | 184 766 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 2 440 | 52 568 | 25 805 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 50 128 | 5 264 | -28 495 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 700 000 | 700 000 | 700 000 |
| Vlastné imanie spolu | 757 568 | 762 832 | 702 310 |
| Výkaz ziskov a strát | |||
| Tržby (čistý obrat) | 244 184 | 116 533 | 27 000 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 68 057 | 14 457 | -22 959 |
| EBITDA | 114 599 | 75 501 | 8 295 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 63 684 | 6 728 | -28 495 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 50 128 | 5 264 | -28 495 |
| Osobné náklady | 38 123 | 8 785 | 0 |
| Odpisy | 46 542 | 61 044 | 31 254 |
| Ďalšie ukazovatele | |||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 32 027 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Dokumenty v Registri účtovných závierok5
- 2021 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2021 Úč POD · 12 str.
- 2021 Úč POD
- 2020 Úč MUJ · 5 str.
- 2020 Úč MUJ
Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).
Podobné firmy
Zhrnutie: PARK PATRIOT s.r.o.
Prehľad
PARK PATRIOT s.r.o. (IČO 51703165) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2018 a pôsobí 8 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava - mestská časť Staré Mesto. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: oprava a údržba motorových vozidiel (SK NACE 9531).
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2021 boli 27 000 €, čo je o 76,8 % menej ako rok predtým (116 533 €). Od roku 2019 do roku 2021 tržby klesali v priemere o 66,7 % ročne. Rok 2021 skončil stratou 28 495 €. Spoločnosť bola zisková v 2 z 3 sledovaných rokov. Ku koncu roka 2021 mala spoločnosť aktíva 887 076 € a vlastné imanie 702 310 € (miera samofinancovania 79,2 %).
Na čo upozorniť
Posledná účtovná závierka so štruktúrovanými údajmi je za rok 2021.
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.