ALFIMEX s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéNa dividendy rozdelené 31 999 € (9 % z rozdeliteľného zisku).
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby (čistý obrat) | 1 202 817 | 1 480 934 | 1 872 994 | 1 930 186 | 1 634 322 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 45 651 | 61 728 | 109 592 | 93 153 | 56 656 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 99 563 | 94 968 | 156 696 | 265 315 | 326 469 |
| Spolu majetok | 849 132 | 943 124 | 757 817 | 886 507 | 801 745 |
| Záväzky spolu | 660 890 | 743 400 | 448 501 | 484 039 | 374 620 |
| Vlastné imanie spolu | 188 242 | 199 724 | 309 316 | 402 468 | 427 125 |
| Vypočítané dividendy | 0 | 50 246 | 0 | 0 | 31 999 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: ALFIMEX s. r. o.
Prehľad
ALFIMEX s. r. o. (IČO 51708957) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2018 a pôsobí 8 rokov. Sídlo podľa registra: Malacky. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: výroba ostatných kovových výrobkov i. n. (SK NACE 2599). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 5 – 9 zamestnancov.
Osoby
Štatutárny orgán má 2 členov. Podľa registra má spoločnosť 3 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 40 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 1 634 322 €, čo je o 15,3 % menej ako rok predtým (1 930 186 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 2,3 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 56 656 € (3,5 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 6 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 196 748 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 801 745 € a vlastné imanie 427 125 € (miera samofinancovania 53,3 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 6. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.