Zecop s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 2 483 | 2 058 | 2 400 | 2 826 | 2 926 | 2 142 |
| Neobežný majetok spolu | 10 156 | 6 299 | 2 441 | 1 478 | 1 478 | 1 478 |
| Spolu majetok | 12 639 | 8 357 | 4 841 | 4 304 | 4 404 | 3 620 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 18 810 | 19 775 | 20 662 | 21 266 | 21 606 | 21 637 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | -5 941 | -11 171 | -16 418 | -20 821 | -21 962 | -22 202 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | -5 230 | -5 247 | -4 403 | -1 141 | -240 | -815 |
| Vlastné imanie spolu | -6 171 | -11 418 | -15 821 | -16 962 | -17 202 | -18 017 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 0 | 0 | 495 | 623 | 460 | 270 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | -3 942 | -4 144 | -3 485 | -942 | 100 | -475 |
| EBITDA | -85 | -287 | 372 | 22 | 100 | -475 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | -5 230 | -5 247 | -4 403 | -1 141 | 100 | -475 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -5 230 | -5 247 | -4 403 | -1 141 | -240 | -815 |
| Osobné náklady | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Odpisy | 3 857 | 3 857 | 3 857 | 964 | 0 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Zhrnutie: Zecop s.r.o.
Prehľad
Zecop s.r.o. (IČO 51711923) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2018 a pôsobí 8 rokov. Sídlo podľa registra: Benkovce. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: výroba ostatných výrobkov z dreva, korku, slamy a prúteného materiálu (SK NACE 1628).
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 270 €, čo je o 41,3 % menej ako rok predtým (460 €). Rok 2025 skončil stratou 815 €. Spoločnosť bola stratová vo všetkých 6 sledovaných rokoch.
Na čo upozorniť
Vlastné imanie bolo ku koncu roka 2025 záporné (-18 017 €).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.