V-architekt s. r. o.Aktívna

IČO 51712229Spoločnosť s ručením obmedzenýmZaložená 2018Bratislava - mestská časť Nové Mesto

Finančný prehľad

45 631 €+592,1%
Tržby 2025
+4,8%
Priemerný ročný rast 2020–2025
020 tis.40 tis.60 tis.202020212022202320242025

Finančné ukazovatele

2025
Štruktúra súvahy
Obežný majetokNeobežný majetokZáväzkyVlastné imanie
010 tis.20 tis.202020212022202320242025
Prehľad účtovných závierok2020–2025
202020212022202320242025
Súvaha — aktíva
Obežný majetok spolu15 57811 7095 2696 6662 68511 063
Neobežný majetok spolu000000
Spolu majetok15 57811 7095 2696 6662 68511 063
Súvaha — vlastné imanie a záväzky
Záväzky spolu7 5736 5957 9988 6486 0851 749
Základné imanie5 0005 0005 0005 0005 0005 000
Výsledok hospodárenia minulých rokov1 7842 743-173-7 990-7 243-8 660
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie)1 066-2 890-7 817747-1 41812 713
Fondy a ostatné vlastné imanie155261261261261261
Vlastné imanie spolu8 0055 114-2 729-1 982-3 4009 314
Výkaz ziskov a strát
Tržby (čistý obrat)36 10711 5965 12832 9266 59345 631
Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti1 384-2 795-7 724884-97713 369
EBITDA1 384-2 795-7 724884-97713 369
Výsledok hospodárenia pred zdanením1 273-2 890-7 817747-1 07813 053
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie1 066-2 890-7 817747-1 41812 713
Osobné náklady9 37910 07410 4467 9734 6441 639
Odpisy000000
Ďalšie ukazovatele
Vypočítané dividendy—00000

Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.

Dokumenty v Registri účtovných závierok15

Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).

Podobné firmy

Zhrnutie: V-architekt s. r. o.

Prehľad

V-architekt s. r. o. (IČO 51712229) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2018 a pôsobí 8 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava - mestská časť Nové Mesto. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: inžinierske činnosti a súvisiace technické poradenstvo (SK NACE 7112). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 1 zamestnanec.

Osoby

Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.

Hospodárenie

Tržby za rok 2025 boli 45 631 €, čo je o 592 % viac ako rok predtým (6 593 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 4,8 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2020–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 12 713 € (27,9 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 3 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 1 639 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 11 063 € a vlastné imanie 9 314 € (miera samofinancovania 84,2 %).

Zdroje a aktualizácia

Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.

V-architekt s. r. o. – IČO 51712229 — icoprofil.sk