VHQ SK s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 3 018 | 53 498 | 76 557 | 74 530 | 53 267 | 88 622 |
| Neobežný majetok spolu | 23 135 | 39 565 | 34 337 | 30 055 | 30 055 | 30 055 |
| Spolu majetok | 26 153 | 93 063 | 110 894 | 104 585 | 83 322 | 118 677 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 87 206 | 140 310 | 149 849 | 137 350 | 127 907 | 158 502 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 6 306 | 6 306 | 6 306 | 6 306 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 19 378 | -66 053 | -52 246 | -45 261 | -39 071 | -50 891 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | -85 431 | 13 806 | 6 985 | 6 190 | -11 820 | 4 760 |
| Vlastné imanie spolu | -61 053 | -47 247 | -38 955 | -32 765 | -44 585 | -39 825 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 180 874 | 315 285 | 688 070 | 726 613 | 23 168 | 49 192 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | -85 431 | -2 854 | 8 291 | 11 253 | -11 480 | 5 100 |
| EBITDA | -85 431 | 2 149 | 13 519 | 15 534 | -11 480 | 7 248 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | -85 431 | 13 806 | 8 291 | 11 253 | -11 480 | 5 100 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -85 431 | 13 806 | 6 985 | 6 190 | -11 820 | 4 760 |
| Osobné náklady | 93 145 | 133 757 | 224 540 | 193 576 | 21 181 | 10 726 |
| Odpisy | 0 | 5 003 | 5 228 | 4 281 | 0 | 2 148 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: VHQ SK s.r.o.
Prehľad
VHQ SK s.r.o. (IČO 51713209) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2018 a pôsobí 8 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava - mestská časť Rača. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: služby pohostinstiev (SK NACE 5630). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 3 – 4 zamestnanci.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 49 192 €, čo je o 112 % viac ako rok predtým (23 168 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby klesali v priemere o 22,9 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 4 760 € (9,7 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 4 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 10 726 €.
Na čo upozorniť
Vlastné imanie bolo ku koncu roka 2025 záporné (-39 825 €).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.