Everland.Košice, s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéNa dividendy rozdelené 15 094 € (100 % z rozdeliteľného zisku).
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby (čistý obrat) | 228 942 | 211 246 | 659 | 725 959 | 613 266 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 2 790 | -44 454 | -1 408 | 15 094 | 16 260 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 10 125 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Spolu majetok | 49 693 | 54 831 | 44 770 | 145 545 | 280 446 |
| Záväzky spolu | 27 237 | 94 285 | 41 178 | 125 451 | 259 186 |
| Vlastné imanie spolu | 22 456 | -39 454 | 3 592 | 20 094 | 21 260 |
| Vypočítané dividendy | 0 | 12 915 | 0 | 0 | 15 094 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: Everland.Košice, s.r.o.
Prehľad
Everland.Košice, s.r.o. (IČO 51716500) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2018 a pôsobí 8 rokov. Sídlo podľa registra: Košice - mestská časť Sídlisko KVP. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: prieskum trhu a verejnej mienky (SK NACE 7320). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 5 – 9 zamestnancov.
Osoby
Štatutárny orgán má 2 členov. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 613 266 €, čo je o 15,5 % menej ako rok predtým (725 959 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 23,3 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 16 260 € (2,7 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 4 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 57 329 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 280 446 € a vlastné imanie 21 260 € (miera samofinancovania 7,6 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 6. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.