Zriaďovateľ, s.r.o.Zaniknutá
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2023Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2019–2023
| 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby (čistý obrat) | 1 723 | 30 000 | 913 066 | 1 638 337 | 300 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -796 988 | -1 023 753 | 1 467 | 541 420 | -1 532 319 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | -311 600 | -1 108 588 | -1 266 817 | -144 012 | 541 987 |
| Spolu majetok | 374 262 | 3 356 696 | 3 467 578 | 5 243 371 | 7 720 069 |
| Záväzky spolu | 1 473 850 | 5 480 037 | 4 723 928 | 4 836 890 | 7 363 658 |
| Vlastné imanie spolu | -1 099 588 | -2 123 341 | -1 256 350 | 406 481 | 356 411 |
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
- Súkromná školská jedáleň, Radničné námestie 4, Bratislava
- Súkromné gymnázium EISB, Radničné námestie 4, Bratislava
- American International School of Bratislava, s. r. o.
- Radničné námestie s.r.o.
- Súkromná základná škola EISB, Radničné námestie 4, Bratislava
- English International School of Bratislava, s.r.o.
- Súkromná stredná športová škola EISB, Radničné námestie 4, Bratislava
Zhrnutie: Zriaďovateľ, s.r.o.
Prehľad
Zriaďovateľ, s.r.o. (IČO 51717069) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2018. Stav v registri: zaniknutá spoločnosť. Spoločnosť zanikla 1. 3. 2024. Sídlo podľa registra: Bratislava - mestská časť Ružinov.
Hospodárenie
Tržby za rok 2023 boli 300 €, čo je o 100,0 % menej ako rok predtým (1 638 337 €). Od roku 2019 do roku 2023 tržby klesali v priemere o 35,4 % ročne. Sú to najnižšie tržby za sledované roky (2019–2023). Rok 2023 skončil stratou 1 532 319 €. Spoločnosť bola zisková v 2 z 5 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2023 boli 10 364 €. Ku koncu roka 2023 mala spoločnosť aktíva 7 720 069 € a vlastné imanie 356 411 € (miera samofinancovania 4,6 %).
Na čo upozorniť
Pomer vlastného imania a záväzkov bol ku koncu roka 2023 nižší ako 8 ku 100; podľa § 67a Obchodného zákonníka môže ísť o spoločnosť v kríze.
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 7. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.