Mali spol. s r.o.Aktívna

IČO 51717271Spoločnosť s ručením obmedzenýmZaložená 2018Bratislava - mestská časť Vajnory

Finančný prehľad

6 953 €-47,5%
Tržby 2024
-17,5%
Priemerná ročná zmena 2019–2024
05 tis.10 tis.15 tis.20 tis.201920202021202220232024

Finančné ukazovatele

2024
Štruktúra súvahy
Obežný majetokNeobežný majetokZáväzkyVlastné imanie
05 tis.10 tis.15 tis.201920202021202220232024
Prehľad účtovných závierok2019–2024
201920202021202220232024
Súvaha — aktíva
Obežný majetok spolu13 50712 04211 84111 77612 24812 874
Neobežný majetok spolu000000
Spolu majetok13 50712 04211 84111 77612 24812 874
Súvaha — vlastné imanie a záväzky
Záväzky spolu2 3211 1348781 7551 2801 826
Základné imanie5 0005 0005 0005 0005 0005 000
Výsledok hospodárenia minulých rokov1 9886 1865 9085 9635 0205 968
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie)4 198-27855-94294880
Vlastné imanie spolu11 18610 90810 96310 02110 96811 048
Výkaz ziskov a strát
Tržby (čistý obrat)18 15410 69711 08210 22313 2446 953
Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti5 5173102-1 074960584
EBITDA5 5173102-1 074960584
Výsledok hospodárenia pred zdanením5 343-210122-9031 051420
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie4 198-27855-94294880
Osobné náklady000000
Odpisy000000
Ďalšie ukazovatele
Vypočítané dividendy—00000

Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.

Dokumenty v Registri účtovných závierok10

Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).

Podobné firmy

Rovnaký odbor v obci Bratislava - mestská časť Vajnory

Zhrnutie: Mali spol. s r.o.

Prehľad

Mali spol. s r.o. (IČO 51717271) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2018 a pôsobí 8 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava - mestská časť Vajnory. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: výroba ostatných potravinárskych produktov i. n. (SK NACE 1089).

Osoby

Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.

Hospodárenie

Tržby za rok 2024 boli 6 953 €, čo je o 47,5 % menej ako rok predtým (13 244 €). Od roku 2019 do roku 2024 tržby klesali v priemere o 17,5 % ročne. Sú to najnižšie tržby za sledované roky (2019–2024). Zisk po zdanení za rok 2024 bol 80 € (1,2 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 4 z 6 sledovaných rokov. Ku koncu roka 2024 mala spoločnosť aktíva 12 874 € a vlastné imanie 11 048 € (miera samofinancovania 85,8 %).

Zdroje a aktualizácia

Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.

Mali spol. s r.o. – IČO 51717271 — icoprofil.sk