Ella Solutions j.s.a. v likvidáciiV likvidácii
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2026Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2021–2026
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 2 266 | 1 894 | 1 531 | 58 032 | 28 363 | 29 986 |
| Neobežný majetok spolu | 25 500 | 25 500 | 25 500 | 24 969 | 18 594 | 0 |
| Spolu majetok | 27 766 | 27 394 | 27 031 | 83 001 | 46 957 | 29 986 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 255 | 256 | 255 | 53 546 | 22 425 | 26 570 |
| Základné imanie | 1 000 | 1 000 | 1 000 | 1 000 | 1 000 | 1 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 26 663 | 26 311 | 25 938 | 25 576 | 28 255 | 23 331 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | -352 | -373 | -362 | 2 679 | -4 923 | -21 115 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Vlastné imanie spolu | 27 511 | 27 138 | 26 776 | 29 455 | 24 532 | 3 416 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 0 | 0 | 0 | 84 254 | 161 948 | 15 620 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | -294 | -315 | -305 | 3 737 | -3 902 | -21 087 |
| EBITDA | -294 | -315 | -305 | 4 268 | 2 473 | -4 353 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | -352 | -373 | -362 | 3 639 | -3 963 | -21 087 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -352 | -373 | -362 | 2 679 | -4 923 | -21 115 |
| Osobné náklady | 0 | 0 | 0 | 55 482 | 87 249 | 0 |
| Odpisy | 0 | 0 | 0 | 531 | 6 375 | 16 734 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Dokumenty v Registri účtovných závierok15
- 2026 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2026 Úč MUJ · 5 str.
- 2026 Úč MUJ
- 2025 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2025 Úč MUJ · 5 str.
- 2025 Úč MUJ
- 2024 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2024 Úč MUJ · 5 str.
- 2024 Úč MUJ
- 2023 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2023 Úč MUJ · 5 str.
- 2023 Úč MUJ
- 2022 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2022 Úč MUJ · 5 str.
- 2022 Úč MUJ
Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).
Podobné firmy
Zhrnutie: Ella Solutions j.s.a. v likvidácii
Prehľad
Ella Solutions j.s.a. v likvidácii (IČO 51718235) je jednoduchá spoločnosť na akcie. Spoločnosť vznikla v roku 2018 a pôsobí 8 rokov. Sídlo podľa registra: Žilina. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: počítačové poradenstvo a činnosti súvisiace s riadením počítačového príslušenstva (SK NACE 6220). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 1 zamestnanec.
Osoby
Štatutárny orgán má 4 členov. Základné imanie je 1 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2026 boli 15 620 €, čo je o 90,4 % menej ako rok predtým (161 948 €). Rok 2026 skončil stratou 21 115 €. Spoločnosť bola zisková v 1 z 6 sledovaných rokov. Ku koncu roka 2026 mala spoločnosť aktíva 29 986 € a vlastné imanie 3 416 € (miera samofinancovania 11,4 %).
Na čo upozorniť
Stav v registri: v likvidácii.
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.