Bory Home III s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéDividendy sa nerozdelili.
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2021–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby (čistý obrat) | 0 | 100 | 146 157 | 31 641 102 | 15 921 173 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -184 283 | -1 256 991 | -2 065 198 | 7 962 589 | 2 261 256 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | -3 860 | -188 143 | -1 445 134 | -7 231 235 | 333 225 |
| Spolu majetok | 6 332 196 | 32 481 796 | 45 147 546 | 24 268 151 | 25 744 004 |
| Záväzky spolu | 5 615 339 | 29 926 930 | 36 507 878 | 11 536 526 | 3 305 687 |
| Vlastné imanie spolu | 716 857 | 2 554 866 | 8 639 668 | 12 731 354 | 22 437 687 |
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 3 720 903 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Dokumenty v Registri účtovných závierok18
- 2025 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2025 Správa audítora
- 2025 Úč POD · 12 str.
- 2025 Úč POD
- 2024 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2024 Správa audítora
- 2024 Úč POD · 12 str.
- 2024 Úč POD
- 2024 Úč POD · 12 str.
- 2024 Úč POD
- 2023 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2023 Správa audítora
- 2023 Úč POD · 12 str.
- 2023 Úč POD
- 2022 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2022 Správa audítora
- 2022 Úč POD · 12 str.
- 2022 Úč POD
Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).
Podobné firmy
Zhrnutie: Bory Home III s.r.o.
Prehľad
Bory Home III s.r.o. (IČO 51719011) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2018 a pôsobí 8 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava - mestská časť Petržalka. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: prenájom a prevádzkovanie vlastných alebo prenajatých nehnuteľností (SK NACE 6820).
Osoby
Štatutárny orgán má 3 členov. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 2 993 008 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 15 921 173 €, čo je o 49,7 % menej ako rok predtým (31 641 102 €). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 2 261 256 € (14,2 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 2 z 5 sledovaných rokov. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 25 744 004 € a vlastné imanie 22 437 687 € (miera samofinancovania 87,2 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 5. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.