AutoClean Sobrance s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 814 | 28 | 229 | 233 | 106 | 0 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Spolu majetok | 814 | 28 | 229 | 233 | 106 | 0 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 29 292 | 31 645 | 29 190 | 29 190 | 29 530 | 29 845 |
| Základné imanie | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | -25 067 | -28 478 | -31 617 | -28 961 | -28 957 | -29 424 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | -3 411 | -3 139 | 2 656 | 4 | -467 | -421 |
| Vlastné imanie spolu | -28 478 | -31 617 | -28 961 | -28 957 | -29 424 | -29 845 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 2 209 | 18 750 | 34 060 | 19 712 | 16 800 | 0 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | -3 319 | -3 053 | 2 740 | 94 | -31 | 0 |
| EBITDA | -3 319 | -3 053 | 2 740 | 94 | -31 | 0 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | -3 411 | -3 139 | 2 656 | 4 | -127 | -81 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -3 411 | -3 139 | 2 656 | 4 | -467 | -421 |
| Osobné náklady | 136 | 14 066 | 23 134 | 10 381 | 12 064 | 0 |
| Odpisy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: AutoClean Sobrance s. r. o.
Prehľad
AutoClean Sobrance s. r. o. (IČO 51721295) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2018 a pôsobí 8 rokov. Sídlo podľa registra: Sobrance. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: rezanie, tvarovanie a konečná úprava kameňa (SK NACE 2370).
Osoby
Štatutárny orgán má 2 členov. Podľa registra má spoločnosť 2 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
V roku 2025 spoločnosť nevykázala žiadne tržby. Rok 2025 skončil stratou 421 €. Spoločnosť bola zisková v 2 z 6 sledovaných rokov.
Na čo upozorniť
Vlastné imanie bolo ku koncu roka 2025 záporné (-29 845 €).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.