GRAUS s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2019–2025
| 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | |||||||
| Obežný majetok spolu | 53 744 | 51 011 | 79 320 | 71 913 | 73 187 | 76 073 | 76 060 |
| Neobežný majetok spolu | 53 616 | 39 120 | 34 329 | 24 021 | 13 713 | 1 694 | 1 694 |
| Spolu majetok | 109 469 | 91 969 | 114 541 | 96 675 | 87 716 | 78 573 | 78 564 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | |||||||
| Záväzky spolu | 40 053 | 17 430 | 37 730 | 26 200 | 20 620 | 6 633 | 4 283 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 16 332 | 63 656 | 68 305 | 70 527 | 64 975 | 61 409 | 66 240 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 47 324 | 4 649 | 2 222 | -5 552 | -3 567 | 4 831 | 2 298 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 500 | 500 | 500 | 500 | 500 | 500 | 500 |
| Vlastné imanie spolu | 69 156 | 73 805 | 76 027 | 70 475 | 66 908 | 71 740 | 74 038 |
| Výkaz ziskov a strát | |||||||
| Tržby (čistý obrat) | 140 862 | 59 713 | 38 503 | 30 780 | 35 587 | 41 645 | 42 739 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 61 448 | 7 067 | 7 198 | -4 760 | -2 912 | 6 989 | 2 679 |
| EBITDA | 75 924 | 21 563 | 16 996 | 5 548 | 7 396 | 7 848 | 2 679 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 60 368 | 6 384 | 6 330 | -5 552 | -3 535 | 6 961 | 2 650 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 47 324 | 4 649 | 2 222 | -5 552 | -3 567 | 4 831 | 2 298 |
| Osobné náklady | 8 430 | 6 636 | 8 677 | 9 665 | 10 694 | 11 156 | 11 828 |
| Odpisy | 14 476 | 14 496 | 9 798 | 10 308 | 10 308 | 859 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | |||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Dokumenty v Registri účtovných závierok14
- 2025 Úč POD · 12 str.
- 2025 Úč POD
- 2024 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2024 Úč POD · 12 str.
- 2024 Úč POD
- 2023 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2023 Úč POD · 12 str.
- 2023 Úč POD
- 2022 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2022 Úč POD · 12 str.
- 2022 Úč POD
- 2020 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2020 Úč POD · 12 str.
- 2020 Úč POD
Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).
Podobné firmy
Zhrnutie: GRAUS s.r.o.
Prehľad
GRAUS s.r.o. (IČO 51724472) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2018 a pôsobí 8 rokov. Sídlo podľa registra: Žiar nad Hronom. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: služby pohostinstiev (SK NACE 5630). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 1 zamestnanec.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 42 739 €, čo je o 2,6 % viac ako rok predtým (41 645 €). Od roku 2019 do roku 2025 tržby klesali v priemere o 18,0 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 2 298 € (5,4 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 5 z 7 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 11 828 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 78 564 € a vlastné imanie 74 038 € (miera samofinancovania 94,2 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.