FlipTech s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 5 010 | 4 927 | 5 877 | 1 026 | 1 258 | 819 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 312 | 0 | 18 702 | 13 483 | 8 264 |
| Spolu majetok | 5 010 | 5 239 | 5 877 | 19 728 | 14 741 | 9 083 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 66 | 37 | 332 | 10 772 | 8 426 | 1 042 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | -557 | -94 | 150 | 476 | 3 717 | 1 076 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 487 | 257 | 344 | 3 411 | -2 641 | 1 726 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 14 | 39 | 51 | 69 | 239 | 239 |
| Vlastné imanie spolu | 4 944 | 5 202 | 5 545 | 8 956 | 6 315 | 8 041 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 10 070 | 19 760 | 12 536 | 15 110 | 10 410 | 17 535 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 553 | 294 | 496 | 4 147 | -2 301 | 2 153 |
| EBITDA | 784 | 606 | 808 | 6 322 | 2 918 | 7 372 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 553 | 294 | 496 | 4 147 | -2 301 | 2 153 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 487 | 257 | 344 | 3 411 | -2 641 | 1 726 |
| Osobné náklady | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Odpisy | 231 | 312 | 312 | 2 175 | 5 219 | 5 219 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: FlipTech s.r.o.
Prehľad
FlipTech s.r.o. (IČO 51725223) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2018 a pôsobí 8 rokov. Sídlo podľa registra: Kozárovce. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: elektrická inštalácia (SK NACE 4321).
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 17 535 €, čo je o 68,4 % viac ako rok predtým (10 410 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 11,7 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 1 726 € (9,8 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 5 z 6 sledovaných rokov. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 9 083 € a vlastné imanie 8 041 € (miera samofinancovania 88,5 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.