HARRION TRADE, s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 7 679 | 2 918 | 53 995 | 89 216 | 108 523 | 42 037 |
| Neobežný majetok spolu | 109 692 | 104 004 | 98 317 | 136 326 | 160 560 | 162 181 |
| Spolu majetok | 117 371 | 106 922 | 152 312 | 225 542 | 269 083 | 204 218 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 17 300 | 6 819 | 52 104 | 125 209 | 167 899 | 121 143 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 39 | 70 | 104 | 208 | 333 | 684 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 32 | 33 | 104 | 125 | 851 | -18 109 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 95 000 | 95 000 | 95 000 | 95 000 | 95 000 | 95 500 |
| Vlastné imanie spolu | 100 071 | 100 103 | 100 208 | 100 333 | 101 184 | 83 075 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 15 830 | 10 566 | 27 300 | 43 153 | 0 | 0 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 149 | 174 | 268 | 288 | 2 027 | -17 594 |
| EBITDA | 5 837 | 5 862 | 5 956 | 5 976 | 2 027 | -17 594 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 32 | 33 | 104 | 125 | 1 811 | -17 769 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 32 | 33 | 104 | 125 | 851 | -18 109 |
| Osobné náklady | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Odpisy | 5 688 | 5 688 | 5 688 | 5 688 | 0 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: HARRION TRADE, s.r.o.
Prehľad
HARRION TRADE, s.r.o. (IČO 51726882) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2018 a pôsobí 8 rokov. Sídlo podľa registra: Dunajská Streda. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia (SK NACE 7020).
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
V roku 2025 spoločnosť nevykázala žiadne tržby. Rok 2025 skončil stratou 18 109 €. Spoločnosť bola zisková v 5 z 6 sledovaných rokov. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 204 218 € a vlastné imanie 83 075 € (miera samofinancovania 40,7 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.