ASAP REAL SR s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 29 483 | 48 609 | 48 546 | 51 188 | 188 172 | 160 441 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Spolu majetok | 29 483 | 48 609 | 48 546 | 51 188 | 188 172 | 160 441 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 5 754 | 3 732 | 550 | 479 | 134 303 | 98 682 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 8 916 | 18 729 | 39 877 | 42 995 | 45 710 | 48 869 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 9 813 | 21 148 | 3 119 | 2 714 | 3 159 | 7 890 |
| Vlastné imanie spolu | 23 729 | 44 877 | 47 996 | 50 709 | 53 869 | 61 759 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 26 011 | 27 304 | 4 300 | 3 500 | 202 000 | 342 000 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 11 545 | 24 880 | 3 669 | 3 193 | 4 124 | 9 988 |
| EBITDA | 11 545 | 24 880 | 3 669 | 3 193 | 4 124 | 9 988 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 11 545 | 24 880 | 3 669 | 3 193 | 4 119 | 9 988 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 9 813 | 21 148 | 3 119 | 2 714 | 3 159 | 7 890 |
| Osobné náklady | 0 | 0 | 0 | 0 | 41 | 297 |
| Odpisy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: ASAP REAL SR s.r.o.
Prehľad
ASAP REAL SR s.r.o. (IČO 51729121) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2018 a pôsobí 8 rokov. Sídlo podľa registra: Košice - mestská časť Západ. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: sprostredkovateľské služby v oblasti nehnuteľností (SK NACE 6831). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 1 zamestnanec.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 342 000 €, čo je o 69,3 % viac ako rok predtým (202 000 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 67,4 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2020–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 7 890 € (2,3 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 6 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 297 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 160 441 € a vlastné imanie 61 759 € (miera samofinancovania 38,5 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 4. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.