VIAHE, s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéDividendy sa nerozdelili.
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 34 397 | 58 374 | 84 898 | 80 006 | 17 528 | 42 399 |
| Neobežný majetok spolu | 12 079 | 32 544 | 30 166 | 28 688 | 372 032 | 265 029 |
| Spolu majetok | 46 476 | 90 918 | 115 064 | 108 694 | 389 560 | 307 428 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 32 982 | 68 873 | 86 484 | 85 065 | 352 933 | 254 755 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 9 429 | 8 494 | 17 045 | 15 029 | 10 977 | 31 127 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | -935 | 8 551 | 6 535 | 3 600 | 20 413 | 16 046 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | — | — | — | — | 237 | 500 |
| Vlastné imanie spolu | 13 494 | 22 045 | 28 580 | 23 629 | 36 627 | 52 673 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 185 535 | 221 300 | 434 511 | 540 466 | 815 704 | 461 115 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 2 484 | 12 711 | 15 599 | 15 074 | 37 399 | 25 370 |
| EBITDA | 5 374 | 16 573 | 20 165 | 21 118 | 122 605 | 132 373 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | -935 | 8 551 | 6 535 | 4 736 | 26 607 | 20 463 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -935 | 8 551 | 6 535 | 3 600 | 20 413 | 16 046 |
| Osobné náklady | 27 123 | 28 543 | 50 470 | 54 218 | 153 620 | 39 232 |
| Odpisy | 2 890 | 3 862 | 4 566 | 6 044 | 85 206 | 107 003 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 8 551 | 7 415 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: VIAHE, s. r. o.
Prehľad
VIAHE, s. r. o. (IČO 51729245) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2018 a pôsobí 8 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava - mestská časť Ružinov. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: reštauračné činnosti (SK NACE 5611).
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 461 115 €, čo je o 43,5 % menej ako rok predtým (815 704 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 20,0 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 16 046 € (3,5 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 5 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 39 232 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 307 428 € a vlastné imanie 52 673 € (miera samofinancovania 17,1 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.