TRH agro s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 54 346 | 2 005 | 4 927 | 34 732 | 33 817 | 38 578 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 9 878 | 35 640 | 84 813 | 58 134 | 71 989 |
| Spolu majetok | 54 346 | 11 883 | 40 567 | 119 545 | 91 951 | 110 567 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 48 967 | 1 352 | 35 790 | 109 654 | 81 473 | 98 780 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 0 | 360 | 5 255 | -500 | 4 390 | 4 978 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 379 | 5 152 | -5 755 | 5 114 | 588 | 1 309 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | — | 19 | 277 | 277 | 500 | 500 |
| Vlastné imanie spolu | 5 379 | 10 531 | 4 777 | 9 891 | 10 478 | 11 787 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 49 350 | 11 483 | 11 300 | 175 230 | 117 063 | 168 587 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 450 | 6 150 | -5 298 | 7 344 | 3 829 | 4 498 |
| EBITDA | 450 | 7 105 | 2 027 | 26 854 | 30 508 | 31 190 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 446 | 6 144 | -5 755 | 6 170 | 1 676 | 3 102 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 379 | 5 152 | -5 755 | 5 114 | 588 | 1 309 |
| Osobné náklady | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Odpisy | 0 | 955 | 7 325 | 19 510 | 26 679 | 26 692 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: TRH agro s. r. o.
Prehľad
TRH agro s. r. o. (IČO 51732327) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2018 a pôsobí 8 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava - mestská časť Ružinov. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: ostatný nešpecializovaný maloobchod (SK NACE 4712). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 1 zamestnanec.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 168 587 €, čo je o 44,0 % viac ako rok predtým (117 063 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 27,9 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 1 309 € (0,8 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 5 z 6 sledovaných rokov. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 110 567 € a vlastné imanie 11 787 € (miera samofinancovania 10,7 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.