RAJTEX s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 8 220 | 11 688 | 14 174 | 28 366 | 24 401 | 5 161 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 32 742 |
| Spolu majetok | 8 220 | 11 688 | 14 174 | 28 366 | 24 401 | 37 903 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 2 517 | 2 889 | 3 791 | 6 284 | 2 720 | 32 309 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 1 797 | 664 | 3 642 | 5 147 | 16 846 | 16 445 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | -1 094 | 3 135 | 1 584 | 11 699 | -401 | -16 087 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | — | — | 157 | 236 | 236 | 236 |
| Vlastné imanie spolu | 5 703 | 8 799 | 10 383 | 22 082 | 21 681 | 5 594 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 50 619 | 52 796 | 64 921 | 60 627 | 58 017 | 55 776 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | -345 | 4 495 | 3 132 | 16 249 | 1 440 | -13 697 |
| EBITDA | -345 | 4 495 | 3 132 | 16 249 | 1 440 | -5 123 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | -961 | 3 835 | 2 239 | 15 383 | 559 | -15 127 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -1 094 | 3 135 | 1 584 | 11 699 | -401 | -16 087 |
| Osobné náklady | 9 578 | 10 368 | 8 524 | 9 512 | 10 241 | 12 482 |
| Odpisy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 8 574 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: RAJTEX s. r. o.
Prehľad
RAJTEX s. r. o. (IČO 51733234) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2018 a pôsobí 8 rokov. Sídlo podľa registra: Rajec. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: ostatný nešpecializovaný maloobchod (SK NACE 4712). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 2 zamestnanci.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 55 776 €, čo je o 3,9 % menej ako rok predtým (58 017 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 2,0 % ročne. Rok 2025 skončil stratou 16 087 €. Spoločnosť bola zisková v 3 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 12 482 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 37 903 € a vlastné imanie 5 594 € (miera samofinancovania 14,8 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 4. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.