d2d s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 9 391 | 10 292 | 12 616 | 17 783 | 37 816 | 16 413 |
| Neobežný majetok spolu | 8 402 | 4 925 | 25 649 | 17 118 | 10 035 | 21 102 |
| Spolu majetok | 17 793 | 15 217 | 38 265 | 34 901 | 47 851 | 37 515 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 62 590 | 87 711 | 145 871 | 178 807 | 230 305 | 264 434 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | -10 388 | -49 796 | -77 494 | -112 606 | -148 905 | -187 454 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | -39 409 | -27 698 | -35 112 | -36 300 | -38 549 | -44 465 |
| Vlastné imanie spolu | -44 797 | -72 494 | -107 606 | -143 906 | -182 454 | -226 919 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 7 270 | 6 304 | 22 809 | 27 901 | 44 737 | 37 503 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | -38 175 | -26 673 | -33 531 | -34 601 | -36 855 | -42 119 |
| EBITDA | -34 698 | -23 196 | -25 922 | -26 069 | -29 772 | -34 650 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | -39 409 | -27 698 | -35 112 | -36 300 | -38 549 | -43 505 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -39 409 | -27 698 | -35 112 | -36 300 | -38 549 | -44 465 |
| Osobné náklady | 40 157 | 39 009 | 51 797 | 57 784 | 85 412 | 110 593 |
| Odpisy | 3 477 | 3 477 | 7 609 | 8 532 | 7 083 | 7 469 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Dokumenty v Registri účtovných závierok12
- 2025 Úč MUJ · 5 str.
- 2025 Úč MUJ
- 2024 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2024 Úč MUJ · 5 str.
- 2024 Úč MUJ
- 2023 Úč MUJ · 5 str.
- 2023 Úč MUJ
- 2023 Úč MUJ · 5 str.
- 2023 Úč MUJ
- 2021 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2021 Úč MUJ · 5 str.
- 2021 Úč MUJ
Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).
Zhrnutie: d2d s. r. o.
Prehľad
d2d s. r. o. (IČO 51734681) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2018 a pôsobí 8 rokov. Sídlo podľa registra: Prievidza. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: maloobchod s použitým tovarom (SK NACE 4779). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 1 zamestnanec.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 37 503 €, čo je o 16,2 % menej ako rok predtým (44 737 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 38,8 % ročne. Rok 2025 skončil stratou 44 465 €. Spoločnosť bola stratová vo všetkých 6 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 110 593 €.
Na čo upozorniť
Vlastné imanie bolo ku koncu roka 2025 záporné (-226 919 €).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.