KMP Stav s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2019–2025
| 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | |||||||
| Obežný majetok spolu | 8 125 | 7 469 | 8 213 | 9 037 | 8 907 | 10 811 | 14 388 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Spolu majetok | 8 125 | 7 469 | 8 213 | 9 037 | 8 907 | 10 811 | 14 388 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | |||||||
| Záväzky spolu | 656 | 0 | 234 | 541 | 329 | 1 652 | 2 437 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 2 002 | 2 346 | 2 346 | 2 831 | 3 321 | 3 399 | 3 952 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 362 | 0 | 510 | 516 | 82 | 582 | 2 792 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 105 | 123 | 123 | 149 | 175 | 178 | 207 |
| Vlastné imanie spolu | 7 469 | 7 469 | 7 979 | 8 496 | 8 578 | 9 159 | 11 951 |
| Výkaz ziskov a strát | |||||||
| Tržby (čistý obrat) | 5 050 | 0 | 13 600 | 16 642 | 12 338 | 14 896 | 23 903 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 458 | 0 | 600 | 608 | 195 | 1 135 | 3 486 |
| EBITDA | 458 | 0 | 600 | 608 | 195 | 1 135 | 3 486 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 458 | 0 | 600 | 608 | 195 | 922 | 3 132 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 362 | 0 | 510 | 516 | 82 | 582 | 2 792 |
| Osobné náklady | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Odpisy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | |||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: KMP Stav s.r.o.
Prehľad
KMP Stav s.r.o. (IČO 51735270) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2018 a pôsobí 8 rokov. Sídlo podľa registra: Čadca. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: výstavba obytných a neobytných budov (SK NACE 4100).
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 23 903 €, čo je o 60,5 % viac ako rok predtým (14 896 €). Od roku 2019 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 29,6 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2019–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 2 792 € (11,7 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 6 z 7 sledovaných rokov. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 14 388 € a vlastné imanie 11 951 € (miera samofinancovania 83,1 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 4. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.