Czech Roll Trade s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2023Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2019–2023
| 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | |||||
| Obežný majetok spolu | 40 447 | 45 694 | 43 759 | 46 953 | 48 970 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Spolu majetok | 40 447 | 45 694 | 43 759 | 46 953 | 48 970 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | |||||
| Záväzky spolu | 0 | 3 154 | 643 | 2 791 | 4 159 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 34 494 | 34 947 | 37 040 | 37 616 | 38 662 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 453 | 2 093 | 576 | 1 046 | 649 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 500 | 500 | 500 | 500 | 500 |
| Vlastné imanie spolu | 40 447 | 42 540 | 43 116 | 44 162 | 44 811 |
| Výkaz ziskov a strát | |||||
| Tržby (čistý obrat) | 24 207 | 25 899 | 13 298 | 9 000 | 49 326 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 1 220 | 2 876 | 101 | 885 | 1 657 |
| EBITDA | 1 220 | 2 876 | 101 | 885 | 1 657 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 574 | 2 463 | 678 | 1 230 | 763 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 453 | 2 093 | 576 | 1 046 | 649 |
| Osobné náklady | 0 | 7 490 | 11 048 | 4 642 | 18 307 |
| Odpisy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | |||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: Czech Roll Trade s.r.o.
Prehľad
Czech Roll Trade s.r.o. (IČO 51745623) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2018 a pôsobí 8 rokov. Sídlo podľa registra: Košice - mestská časť Juh. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: počítačové poradenstvo a činnosti súvisiace s riadením počítačového príslušenstva (SK NACE 6220).
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2023 boli 49 326 €, čo je o 448 % viac ako rok predtým (9 000 €). Od roku 2019 do roku 2023 tržby rástli v priemere o 19,5 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2019–2023). Zisk po zdanení za rok 2023 bol 649 € (1,3 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 5 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2023 boli 18 307 €. Ku koncu roka 2023 mala spoločnosť aktíva 48 970 € a vlastné imanie 44 811 € (miera samofinancovania 91,5 %).
Na čo upozorniť
Posledná účtovná závierka so štruktúrovanými údajmi je za rok 2023.
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.