Tibelara s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2021–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | |||||
| Obežný majetok spolu | 12 588 | 0 | 5 110 | 17 115 | 2 033 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 257 | 152 845 | 58 236 |
| Spolu majetok | 12 588 | 0 | 5 367 | 169 960 | 60 269 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | |||||
| Záväzky spolu | 6 848 | -5 573 | 434 | 161 766 | 12 491 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | -9 142 | -9 367 | -9 535 | -10 035 | -6 777 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | -225 | -168 | -639 | 3 284 | 39 608 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 10 107 | 10 108 | 10 107 | 9 945 | 9 947 |
| Vlastné imanie spolu | 5 740 | 5 573 | 4 933 | 8 194 | 47 778 |
| Výkaz ziskov a strát | |||||
| Tržby (čistý obrat) | 0 | 0 | 0 | 6 000 | 53 935 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | -140 | -111 | -639 | -5 568 | 31 917 |
| EBITDA | -140 | -111 | -639 | -5 568 | 31 917 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | -225 | -168 | -639 | 3 624 | 43 763 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -225 | -168 | -639 | 3 284 | 39 608 |
| Osobné náklady | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Odpisy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | |||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: Tibelara s. r. o.
Prehľad
Tibelara s. r. o. (IČO 51746506) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2018 a pôsobí 8 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava - mestská časť Rača. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: ostatné vzdelávanie i. n. (SK NACE 8559). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 1 zamestnanec.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 53 935 €, čo je o 799 % viac ako rok predtým (6 000 €). Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2021–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 39 608 € (73,4 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 2 z 5 sledovaných rokov. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 60 269 € a vlastné imanie 47 778 € (miera samofinancovania 79,3 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.