CHEMDONE s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéNa dividendy rozdelené 12 112 € (4 % z rozdeliteľného zisku).
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby (čistý obrat) | 381 179 | 935 506 | 1 284 369 | 1 364 260 | 1 403 386 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 151 879 | 238 248 | 417 590 | 323 122 | 337 716 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | -71 200 | 19 250 | 19 250 | 19 250 | 330 260 |
| Spolu majetok | 415 776 | 439 692 | 671 742 | 604 783 | 743 398 |
| Záväzky spolu | 317 866 | 164 963 | 217 671 | 245 180 | 58 191 |
| Vlastné imanie spolu | 97 910 | 274 729 | 454 071 | 359 603 | 685 207 |
| Vypočítané dividendy | 0 | 61 429 | 238 248 | 417 590 | 12 112 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Dokumenty v Registri účtovných závierok15
- 2025 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2025 Úč POD · 12 str.
- 2025 Úč POD
- 2024 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2024 Úč POD · 12 str.
- 2024 Úč POD
- 2023 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2023 Úč MUJ · 5 str.
- 2023 Úč MUJ
- 2022 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2022 Úč MUJ · 5 str.
- 2022 Úč MUJ
- 2021 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2021 Úč MUJ · 5 str.
- 2021 Úč MUJ
Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).
Podobné firmy
Zhrnutie: CHEMDONE s. r. o.
Prehľad
CHEMDONE s. r. o. (IČO 51747201) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2018 a pôsobí 8 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava - mestská časť Staré Mesto. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: technické testovanie a analýzy (SK NACE 7120). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 5 – 9 zamestnancov.
Osoby
Štatutárny orgán má 2 členov. Podľa registra má spoločnosť 3 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 15 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 1 403 386 €, čo je o 2,9 % viac ako rok predtým (1 364 260 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 54,7 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2020–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 337 716 € (24,1 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 5 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 181 915 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 743 398 € a vlastné imanie 685 207 € (miera samofinancovania 92,2 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 4. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.