AdWise s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 39 264 | 37 276 | 29 035 | 30 077 | 22 186 | 29 944 |
| Neobežný majetok spolu | 3 402 | 3 214 | 3 024 | 25 333 | 19 400 | 13 467 |
| Spolu majetok | 42 666 | 40 490 | 32 059 | 55 410 | 41 586 | 43 411 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 39 744 | 42 399 | 36 752 | 61 569 | 54 645 | 56 974 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | -301 | -2 078 | -6 910 | -9 692 | -11 160 | -18 059 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | -1 777 | -4 831 | -2 783 | -1 467 | -6 899 | -504 |
| Vlastné imanie spolu | 2 922 | -1 909 | -4 693 | -6 159 | -13 059 | -13 563 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 66 699 | 70 037 | 47 179 | 27 687 | 10 471 | 6 500 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | -608 | -3 578 | -1 658 | -858 | -6 215 | -80 |
| EBITDA | -419 | -3 389 | -1 469 | -190 | -282 | 5 853 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | -1 777 | -4 831 | -2 783 | -1 467 | -6 559 | -164 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -1 777 | -4 831 | -2 783 | -1 467 | -6 899 | -504 |
| Osobné náklady | 0 | 0 | 773 | 0 | 0 | 0 |
| Odpisy | 189 | 189 | 189 | 668 | 5 933 | 5 933 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: AdWise s.r.o.
Prehľad
AdWise s.r.o. (IČO 51748088) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2018 a pôsobí 8 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava - mestská časť Petržalka. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: činnosti reklamných agentúr (SK NACE 7311).
Osoby
Štatutárny orgán má 2 členov. Podľa registra má spoločnosť 2 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 6 500 €, čo je o 37,9 % menej ako rok predtým (10 471 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby klesali v priemere o 37,2 % ročne. Sú to najnižšie tržby za sledované roky (2020–2025). Rok 2025 skončil stratou 504 €. Spoločnosť bola stratová vo všetkých 6 sledovaných rokoch.
Na čo upozorniť
Vlastné imanie bolo ku koncu roka 2025 záporné (-13 563 €).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.