eddypark s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 59 594 | 72 271 | 78 561 | 100 229 | 115 040 | 124 386 |
| Neobežný majetok spolu | 1 286 | 13 280 | 9 023 | 5 020 | 1 270 | 20 |
| Spolu majetok | 60 880 | 85 551 | 87 584 | 105 249 | 116 310 | 124 406 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 11 772 | 21 621 | 22 096 | 26 704 | 25 322 | 25 768 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 12 913 | 43 658 | 58 430 | 59 988 | 73 045 | 85 488 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 31 195 | 14 772 | 1 558 | 13 057 | 12 443 | 7 650 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | — | 500 | 500 | 500 | 500 | 500 |
| Vlastné imanie spolu | 49 108 | 63 930 | 65 488 | 78 545 | 90 988 | 98 638 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 89 432 | 56 562 | 95 624 | 143 714 | 128 983 | 234 813 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 36 853 | 19 755 | 4 207 | 18 804 | 17 703 | 13 529 |
| EBITDA | 37 367 | 22 762 | 8 464 | 22 807 | 21 453 | 14 779 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 36 723 | 18 733 | 2 553 | 16 990 | 16 158 | 11 574 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 31 195 | 14 772 | 1 558 | 13 057 | 12 443 | 7 650 |
| Osobné náklady | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Odpisy | 514 | 3 007 | 4 257 | 4 003 | 3 750 | 1 250 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Dokumenty v Registri účtovných závierok14
- 2025 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2025 Úč MUJ · 5 str.
- 2025 Úč MUJ
- 2024 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2024 Úč MUJ · 5 str.
- 2024 Úč MUJ
- 2023 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2023 Úč MUJ · 5 str.
- 2023 Úč MUJ
- 2022 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2022 Úč MUJ · 5 str.
- 2022 Úč MUJ
- 2021 Úč MUJ · 5 str.
- 2021 Úč MUJ
Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).
Podobné firmy
Zhrnutie: eddypark s.r.o.
Prehľad
eddypark s.r.o. (IČO 51749637) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2018 a pôsobí 8 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava - mestská časť Ružinov. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: výroba ostatných výrobkov z dreva, korku, slamy a prúteného materiálu (SK NACE 1628).
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 234 813 €, čo je o 82,0 % viac ako rok predtým (128 983 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 21,3 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2020–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 7 650 € (3,3 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 6 sledovaných rokoch. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 124 406 € a vlastné imanie 98 638 € (miera samofinancovania 79,3 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.