LIMAR Group s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby (čistý obrat) | 880 741 | 747 678 | 954 160 | 1 101 792 | 975 501 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 53 873 | 14 846 | 6 683 | 10 523 | 6 036 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 120 291 | 174 163 | 189 008 | 195 692 | 85 924 |
| Spolu majetok | 326 394 | 354 798 | 384 550 | 434 994 | 497 688 |
| Záväzky spolu | 147 502 | 160 683 | 83 859 | 123 779 | 180 437 |
| Vlastné imanie spolu | 179 164 | 194 009 | 300 691 | 311 215 | 317 251 |
| Vypočítané dividendy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: LIMAR Group s.r.o.
Prehľad
LIMAR Group s.r.o. (IČO 51750911) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2018 a pôsobí 8 rokov. Sídlo podľa registra: Stará Ľubovňa. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: výroba ostatných kovových výrobkov i. n. (SK NACE 2599). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 5 – 9 zamestnancov.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 975 501 €, čo je o 11,5 % menej ako rok predtým (1 101 792 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby klesali v priemere o 1,8 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 6 036 € (0,6 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 6 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 88 291 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 497 688 € a vlastné imanie 317 251 € (miera samofinancovania 63,7 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 7. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.