MP Slanický dvor, s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéDividendy sa nerozdelili.
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2022–2025
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||
| Obežný majetok spolu | 102 965 | 174 118 | 447 100 | 80 016 |
| Neobežný majetok spolu | 466 998 | 576 088 | 501 761 | 754 415 |
| Spolu majetok | 571 865 | 758 300 | 949 140 | 835 858 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||
| Záväzky spolu | 630 315 | 707 190 | 892 612 | 723 762 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 7 152 | 25 733 | -16 255 | -8 972 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | -71 102 | -40 123 | 7 283 | 55 568 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 500 | 60 500 | 60 500 | 60 500 |
| Vlastné imanie spolu | -58 450 | 51 110 | 56 528 | 112 096 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||
| Tržby (čistý obrat) | 912 185 | 1 206 921 | 1 717 166 | 1 688 637 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | -57 956 | -17 001 | 39 249 | 86 958 |
| EBITDA | -17 293 | 33 738 | 106 830 | 170 595 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | -71 102 | -40 123 | 14 871 | 73 743 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -71 102 | -40 123 | 7 283 | 55 568 |
| Osobné náklady | 178 316 | 227 500 | 287 531 | 303 812 |
| Odpisy | 40 663 | 50 739 | 67 581 | 83 637 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 1 865 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: MP Slanický dvor, s.r.o.
Prehľad
MP Slanický dvor, s.r.o. (IČO 51752506) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2018 a pôsobí 8 rokov. Sídlo podľa registra: Námestovo. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: služby pohostinstiev (SK NACE 5630). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 25 – 49 zamestnancov.
Osoby
Štatutárny orgán má 2 členov. Podľa registra má spoločnosť 2 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 1 688 637 €, čo je o 1,7 % menej ako rok predtým (1 717 166 €). Od roku 2022 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 22,8 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 55 568 € (3,3 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 2 z 4 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 303 812 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 835 858 € a vlastné imanie 112 096 € (miera samofinancovania 13,4 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.