OBRA s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2019–2025
| 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | |||||||
| Obežný majetok spolu | 7 005 | 7 970 | 20 417 | 27 263 | 24 314 | 29 210 | 20 166 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Spolu majetok | 7 005 | 7 970 | 20 417 | 27 263 | 24 314 | 29 210 | 20 166 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | |||||||
| Záväzky spolu | 1 241 | 1 744 | 13 542 | 21 185 | 17 945 | 22 047 | 25 754 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | -68 | 723 | 1 161 | 1 778 | 982 | 1 257 | 2 012 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 832 | 462 | 649 | -797 | 290 | 795 | -12 751 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | — | 41 | 65 | 97 | 97 | 111 | 151 |
| Vlastné imanie spolu | 5 764 | 6 226 | 6 875 | 6 078 | 6 369 | 7 163 | -5 588 |
| Výkaz ziskov a strát | |||||||
| Tržby (čistý obrat) | 35 849 | 41 747 | 11 940 | 24 987 | 19 765 | 29 683 | 7 203 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 1 215 | 688 | 892 | -556 | 433 | 1 249 | -12 667 |
| EBITDA | 1 215 | 688 | 892 | -556 | 433 | 1 249 | -12 667 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 1 053 | 548 | 767 | -685 | 341 | 1 135 | -12 751 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 832 | 462 | 649 | -797 | 290 | 795 | -12 751 |
| Osobné náklady | 4 760 | 4 814 | 18 206 | 5 126 | 3 161 | 4 344 | 3 332 |
| Odpisy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | |||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Dokumenty v Registri účtovných závierok17
- 2025 Úč MUJ · 5 str.
- 2025 Úč MUJ
- 2024 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2024 Úč MUJ · 5 str.
- 2024 Úč MUJ
- 2023 Úč MUJ · 5 str.
- 2023 Úč MUJ
- 2023 Úč MUJ · 5 str.
- 2023 Úč MUJ
- 2022 Úč MUJ · 5 str.
- 2022 Úč MUJ
- 2021 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2021 Úč MUJ · 5 str.
- 2021 Úč MUJ
- 2020 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2020 Úč MUJ · 5 str.
- 2020 Úč MUJ
Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).
Zhrnutie: OBRA s. r. o.
Prehľad
OBRA s. r. o. (IČO 51752778) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2018 a pôsobí 8 rokov. Sídlo podľa registra: Kľačno. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: nešpecializovaný maloobchod najmä s potravinami, nápojmi alebo tabakom (SK NACE 4711). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 1 zamestnanec.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 7 203 €, čo je o 75,7 % menej ako rok predtým (29 683 €). Od roku 2019 do roku 2025 tržby klesali v priemere o 23,5 % ročne. Sú to najnižšie tržby za sledované roky (2019–2025). Rok 2025 skončil stratou 12 751 €. Spoločnosť bola zisková v 5 z 7 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 3 332 €.
Na čo upozorniť
Vlastné imanie bolo ku koncu roka 2025 záporné (-5 588 €).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.