Natbal s.r.o.Aktívna

IČO 51754274Spoločnosť s ručením obmedzenýmZaložená 2018Bratislava - mestská časť Nové Mesto

Finančný prehľad

0 €-100,0%
Tržby 2021
-100,0%
Priemerná ročná zmena 2019–2021
020 tis.40 tis.60 tis.201920202021

Finančné ukazovatele

2021
Štruktúra súvahy
Obežný majetokNeobežný majetokZáväzkyVlastné imanie
050 tis.100 tis.150 tis.201920202021
Prehľad účtovných závierok2019–2021
201920202021
Súvaha — aktíva
Obežný majetok spolu67 146110 077110 077
Neobežný majetok spolu000
Spolu majetok67 146110 077110 077
Súvaha — vlastné imanie a záväzky
Záväzky spolu61 718103 358103 358
Základné imanie5 0005 0005 000
Výsledok hospodárenia minulých rokov04281 719
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie)4281 2910
Vlastné imanie spolu5 4286 7196 719
Výkaz ziskov a strát
Tržby (čistý obrat)47 09648 0080
Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti5901 5660
EBITDA5901 5660
Výsledok hospodárenia pred zdanením5901 5180
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie4281 2910
Osobné náklady000
Odpisy000
Ďalšie ukazovatele
Vypočítané dividendy—00

Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.

Dokumenty v Registri účtovných závierok4

Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).

Podobné firmy

Zhrnutie: Natbal s.r.o.

Prehľad

Natbal s.r.o. (IČO 51754274) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2018 a pôsobí 8 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava - mestská časť Nové Mesto. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: ostatné vzdelávanie i. n. (SK NACE 8559).

Osoby

Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť 2 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 5 000 €.

Hospodárenie

V roku 2021 spoločnosť nevykázala žiadne tržby. Spoločnosť bola zisková v 2 z 3 sledovaných rokov. Ku koncu roka 2021 mala spoločnosť aktíva 110 077 € a vlastné imanie 6 719 € (miera samofinancovania 6,1 %).

Na čo upozorniť

Pomer vlastného imania a záväzkov bol ku koncu roka 2021 nižší ako 8 ku 100; podľa § 67a Obchodného zákonníka môže ísť o spoločnosť v kríze. Posledná účtovná závierka so štruktúrovanými údajmi je za rok 2021.

Zdroje a aktualizácia

Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.

Natbal s.r.o. – IČO 51754274 — icoprofil.sk