Herzen s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 107 731 | 107 703 | 230 057 | 165 536 | 3 344 | 4 581 |
| Neobežný majetok spolu | 15 625 | 27 716 | 22 508 | 52 420 | 0 | 0 |
| Spolu majetok | 123 356 | 135 419 | 252 565 | 217 956 | 3 344 | 4 581 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 61 081 | 71 241 | 187 382 | 175 664 | 1 321 | 2 792 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | -4 872 | 7 276 | 9 177 | 10 183 | -12 708 | -53 301 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 12 147 | 1 902 | 1 006 | -22 891 | -40 269 | 90 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 50 000 | 50 000 | 50 000 | 50 000 | 50 000 | 50 000 |
| Vlastné imanie spolu | 62 275 | 64 178 | 65 183 | 42 292 | 2 023 | 1 789 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 652 811 | 489 870 | 161 197 | 9 015 | 150 | 7 020 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 16 587 | 8 213 | 353 | -14 602 | -45 900 | 540 |
| EBITDA | 21 795 | 8 213 | 5 561 | -8 620 | -37 674 | 540 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 14 635 | 2 407 | 1 290 | -22 891 | -39 929 | 430 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 12 147 | 1 902 | 1 006 | -22 891 | -40 269 | 90 |
| Osobné náklady | 12 017 | 20 644 | 6 534 | 2 839 | 3 439 | 164 |
| Odpisy | 5 208 | 0 | 5 208 | 5 982 | 8 226 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: Herzen s. r. o.
Prehľad
Herzen s. r. o. (IČO 51756277) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2018 a pôsobí 8 rokov. Sídlo podľa registra: Svodín. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: administratívne a pomocné činnosti (SK NACE 8210). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 1 zamestnanec.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 7 020 €, čo je o 4 580 % viac ako rok predtým (150 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby klesali v priemere o 59,6 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 90 € (1,3 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 4 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 164 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 4 581 € a vlastné imanie 1 789 € (miera samofinancovania 39,1 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.