StarBars s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 8 006 | 24 790 | 16 736 | 0 | 212 176 | 262 331 |
| Neobežný majetok spolu | 30 745 | 18 844 | 19 638 | 0 | 17 164 | 11 143 |
| Spolu majetok | 38 751 | 43 634 | 36 374 | 0 | 229 340 | 273 474 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 87 134 | 134 760 | 202 397 | 0 | 27 432 | 30 288 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 0 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | -6 816 | -53 384 | -96 126 | 0 | 134 599 | 196 408 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | -46 567 | -42 742 | -74 897 | 0 | 61 953 | 41 278 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | — | — | — | — | 356 | 500 |
| Vlastné imanie spolu | -48 383 | -91 126 | -166 023 | 0 | 201 908 | 243 186 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 131 051 | 67 808 | 214 686 | 0 | 529 619 | 547 461 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | -45 245 | -42 742 | -74 171 | 0 | 66 068 | 45 418 |
| EBITDA | -31 901 | -28 720 | -60 089 | 0 | 72 116 | 50 772 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | -46 567 | -42 742 | -74 897 | 0 | 65 793 | 45 118 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -46 567 | -42 742 | -74 897 | 0 | 61 953 | 41 278 |
| Osobné náklady | 54 955 | 53 514 | 77 568 | 0 | 153 401 | 159 341 |
| Odpisy | 13 344 | 14 022 | 14 082 | 0 | 6 048 | 5 354 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: StarBars s. r. o.
Prehľad
StarBars s. r. o. (IČO 51758156) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2018 a pôsobí 8 rokov. Sídlo podľa registra: Zvolen. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: ostatné podporné činnosti súvisiace s umeleckou a scénickou tvorbou (SK NACE 9039). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 10 – 19 zamestnancov.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 547 461 €, čo je o 3,4 % viac ako rok predtým (529 619 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 33,1 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2020–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 41 278 € (7,5 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 2 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 159 341 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 273 474 € a vlastné imanie 243 186 € (miera samofinancovania 88,9 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.