Innovacons, s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 42 707 | 62 032 | 88 381 | 136 688 | 147 273 | 174 639 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 8 750 | 72 190 | 49 843 | 38 352 | 13 794 |
| Spolu majetok | 42 707 | 70 782 | 160 571 | 186 531 | 185 625 | 188 433 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 10 674 | 13 877 | 84 012 | 77 146 | 42 453 | 30 241 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 3 061 | 26 533 | 51 405 | 71 059 | 103 885 | 137 672 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 23 472 | 24 872 | 19 654 | 32 826 | 33 787 | 15 020 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 500 | 500 | 500 | 500 | 500 | 500 |
| Vlastné imanie spolu | 32 033 | 56 905 | 76 559 | 109 385 | 143 172 | 158 192 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 66 315 | 94 165 | 136 583 | 161 892 | 169 563 | 91 738 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 28 052 | 31 779 | 26 381 | 45 787 | 46 715 | 20 239 |
| EBITDA | 28 052 | 31 779 | 45 606 | 68 134 | 69 892 | 44 796 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 27 635 | 31 539 | 25 128 | 41 922 | 43 266 | 16 875 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 23 472 | 24 872 | 19 654 | 32 826 | 33 787 | 15 020 |
| Osobné náklady | 2 166 | 3 091 | 99 | 122 | 23 780 | 13 157 |
| Odpisy | 0 | 0 | 19 225 | 22 347 | 23 177 | 24 557 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Zhrnutie: Innovacons, s.r.o.
Prehľad
Innovacons, s.r.o. (IČO 51758245) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2018 a pôsobí 8 rokov. Sídlo podľa registra: Maňa. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: administratívne a pomocné činnosti (SK NACE 8210). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 1 zamestnanec.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 91 738 €, čo je o 45,9 % menej ako rok predtým (169 563 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 6,7 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 15 020 € (16,4 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 6 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 13 157 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 188 433 € a vlastné imanie 158 192 € (miera samofinancovania 84,0 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.