Urda Project, s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéDividendy sa nerozdelili.
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 3 458 | 17 193 | 88 681 | 78 525 | 9 626 | 25 737 |
| Neobežný majetok spolu | 1 992 | 0 | 1 992 | 1 992 | 51 992 | 141 992 |
| Spolu majetok | 5 450 | 17 193 | 90 673 | 80 517 | 61 618 | 167 729 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 173 | 10 965 | 62 769 | 42 036 | 7 302 | 80 919 |
| Základné imanie | 5 000 | 0 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 344 | 0 | 6 505 | 22 904 | 33 481 | 48 817 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | -67 | 6 228 | 16 399 | 10 577 | 15 835 | 32 493 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | — | — | — | — | — | 500 |
| Vlastné imanie spolu | 5 277 | 6 228 | 27 904 | 38 481 | 54 316 | 86 810 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 17 160 | 35 888 | 233 250 | 120 000 | 150 500 | 573 788 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 29 | 7 281 | 20 880 | 13 488 | 20 184 | 41 662 |
| EBITDA | 1 287 | 7 281 | 20 880 | 13 488 | 20 184 | 41 662 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | -67 | 7 327 | 20 758 | 13 389 | 20 084 | 41 431 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -67 | 6 228 | 16 399 | 10 577 | 15 835 | 32 493 |
| Osobné náklady | 0 | 0 | 2 737 | 25 559 | 18 528 | 4 403 |
| Odpisy | 1 258 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: Urda Project, s.r.o.
Prehľad
Urda Project, s.r.o. (IČO 51758369) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2018 a pôsobí 8 rokov. Sídlo podľa registra: Spišský Hrhov. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: skladovanie a uskladňovanie (SK NACE 5210). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 2 zamestnanci.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť 2 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 573 788 €, čo je o 281 % viac ako rok predtým (150 500 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 102 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2020–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 32 493 € (5,7 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 5 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 4 403 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 167 729 € a vlastné imanie 86 810 € (miera samofinancovania 51,8 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.