NRG TECH s.r.o.Aktívna

IČO 51761793Spoločnosť s ručením obmedzenýmZaložená 2018Bratislava - mestská časť Ružinov

Finančný prehľad

1 381 817 €+51,9%
Tržby 2022
+35,3%
Priemerný ročný rast 2019–2022
0500 tis.1 mil.1,5 mil.2019202020212022

Finančné ukazovatele

2022
Štruktúra súvahy
Obežný majetokNeobežný majetokZáväzkyVlastné imanie
01 mil.2 mil.2019202020212022
Prehľad účtovných závierok2019–2022
2019202020212022
Súvaha — aktíva
Obežný majetok spolu722 063383 705657 0961 884 251
Neobežný majetok spolu0000
Spolu majetok722 063383 705657 0961 884 251
Súvaha — vlastné imanie a záväzky
Záväzky spolu717 959377 035776 3061 998 201
Základné imanie5 0005 0005 0005 000
Výsledok hospodárenia minulých rokov1 957-8951 669-124 209
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie)-2 8532 565-125 8795 259
Vlastné imanie spolu4 1046 670-119 210-113 950
Výkaz ziskov a strát
Tržby (čistý obrat)558 450691 410909 5001 381 817
Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti-2 7833 262-126 5645 876
EBITDA-2 7833 262-126 5645 876
Výsledok hospodárenia pred zdanením-2 8533 057-125 8795 876
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie-2 8532 565-125 8795 259
Osobné náklady0000
Odpisy0000
Ďalšie ukazovatele
Vypočítané dividendy—000

Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.

Dokumenty v Registri účtovných závierok9

Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).

Podobné firmy

Zhrnutie: NRG TECH s.r.o.

Prehľad

NRG TECH s.r.o. (IČO 51761793) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2018 a pôsobí 8 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava - mestská časť Ružinov. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: administratívne a pomocné činnosti (SK NACE 8210).

Osoby

Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť 2 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 5 000 €.

Hospodárenie

Tržby za rok 2022 boli 1 381 817 €, čo je o 51,9 % viac ako rok predtým (909 500 €). Od roku 2019 do roku 2022 tržby rástli v priemere o 35,3 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2019–2022). Zisk po zdanení za rok 2022 bol 5 259 € (0,4 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 2 z 4 sledovaných rokov.

Na čo upozorniť

Vlastné imanie bolo ku koncu roka 2022 záporné (-113 950 €). Posledná účtovná závierka so štruktúrovanými údajmi je za rok 2022.

Zdroje a aktualizácia

Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.

NRG TECH s.r.o. – IČO 51761793 — icoprofil.sk