Kühler SK s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéDividendy sa nerozdelili.
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby (čistý obrat) | 1 056 925 | 1 251 723 | 1 519 997 | 2 024 744 | 1 457 370 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 17 457 | 33 792 | 118 416 | 260 896 | 130 064 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 30 720 | 48 177 | 81 969 | 130 384 | 391 280 |
| Spolu majetok | 160 571 | 320 422 | 497 163 | 570 339 | 684 042 |
| Záväzky spolu | 106 894 | 232 953 | 291 278 | 172 849 | 157 198 |
| Vlastné imanie spolu | 53 677 | 87 469 | 205 885 | 396 780 | 526 844 |
| Vypočítané dividendy | 0 | 0 | 0 | 70 001 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: Kühler SK s.r.o.
Prehľad
Kühler SK s.r.o. (IČO 51762951) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2018 a pôsobí 8 rokov. Sídlo podľa registra: Žilina. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia (SK NACE 7020). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 3 – 4 zamestnanci.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 1 457 370 €, čo je o 28,0 % menej ako rok predtým (2 024 744 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 9,2 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 130 064 € (8,9 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 6 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 183 331 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 684 042 € a vlastné imanie 526 844 € (miera samofinancovania 77,0 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 5. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.