LUKOTEC s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 97 739 | 76 854 | 69 044 | 122 912 | 133 213 | 124 458 |
| Neobežný majetok spolu | 18 051 | 25 382 | 18 664 | 33 888 | 51 932 | 61 320 |
| Spolu majetok | 115 790 | 102 236 | 87 708 | 156 800 | 185 145 | 185 778 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 101 063 | 75 090 | 50 642 | 108 903 | 129 783 | 120 447 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 3 200 | 9 727 | 22 146 | 32 066 | 42 897 | 50 362 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 6 527 | 12 419 | 9 920 | 10 831 | 7 465 | 9 969 |
| Vlastné imanie spolu | 14 727 | 27 146 | 37 066 | 47 897 | 55 362 | 65 331 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 371 435 | 453 587 | 365 343 | 450 548 | 466 474 | 496 574 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 10 312 | 23 022 | 18 321 | 22 390 | 21 714 | 26 149 |
| EBITDA | 11 446 | 29 924 | 26 553 | 39 200 | 40 325 | 45 826 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 9 831 | 17 338 | 14 065 | 15 804 | 12 442 | 14 944 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 6 527 | 12 419 | 9 920 | 10 831 | 7 465 | 9 969 |
| Osobné náklady | 23 748 | 41 788 | 48 262 | 47 385 | 54 360 | 52 403 |
| Odpisy | 1 134 | 6 902 | 8 232 | 16 810 | 18 611 | 19 677 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Dokumenty v Registri účtovných závierok14
- 2025 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2025 Úč MUJ · 5 str.
- 2025 Úč MUJ
- 2024 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2024 Úč MUJ · 5 str.
- 2024 Úč MUJ
- 2023 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2023 Úč MUJ · 5 str.
- 2023 Úč MUJ
- 2022 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2022 Úč MUJ · 5 str.
- 2022 Úč MUJ
- 2021 Úč MUJ · 5 str.
- 2021 Úč MUJ
Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).
Podobné firmy
Zhrnutie: LUKOTEC s.r.o.
Prehľad
LUKOTEC s.r.o. (IČO 51767627) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2018 a pôsobí 8 rokov. Sídlo podľa registra: Turzovka. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: výroba ostatných kovových výrobkov i. n. (SK NACE 2599). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 3 – 4 zamestnanci.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 496 574 €, čo je o 6,5 % viac ako rok predtým (466 474 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 6,0 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2020–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 9 969 € (2,0 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 6 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 52 403 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 185 778 € a vlastné imanie 65 331 € (miera samofinancovania 35,2 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.