RAJASTAV s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 2 281 | 2 058 | 1 779 | 1 487 | 767 | -57 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Spolu majetok | 2 281 | 2 058 | 1 779 | 1 487 | 767 | -57 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 57 | 63 | 64 | 65 | 422 | 398 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | -2 304 | -2 776 | -3 004 | -3 285 | -3 578 | -4 655 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | -472 | -229 | -281 | -293 | -1 077 | -1 800 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | — | — | — | — | — | 1 000 |
| Vlastné imanie spolu | 2 224 | 1 995 | 1 715 | 1 422 | 345 | -455 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 105 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | -386 | -139 | -192 | -192 | -632 | -1 316 |
| EBITDA | -386 | -139 | -192 | -192 | -632 | -1 316 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | -472 | -229 | -281 | -293 | -737 | -1 460 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -472 | -229 | -281 | -293 | -1 077 | -1 800 |
| Osobné náklady | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Odpisy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: RAJASTAV s.r.o.
Prehľad
RAJASTAV s.r.o. (IČO 51768305) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2018 a pôsobí 8 rokov. Sídlo podľa registra: Trnava. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: služby pre tlač a médiá (SK NACE 1813).
Osoby
Štatutárny orgán má 2 členov. Podľa registra má spoločnosť 2 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 3 105 €. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2020–2025). Rok 2025 skončil stratou 1 800 €. Spoločnosť bola stratová vo všetkých 6 sledovaných rokoch. Ku koncu roka 2024 mala spoločnosť aktíva 767 € a vlastné imanie 345 € (miera samofinancovania 45,0 %).
Na čo upozorniť
Vlastné imanie bolo ku koncu roka 2025 záporné (-455 €).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.