Silta s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 9 911 | 8 121 | 10 369 | 11 893 | 16 219 | 62 392 |
| Neobežný majetok spolu | 35 558 | 35 558 | 35 558 | 35 558 | 35 558 | 35 558 |
| Spolu majetok | 45 469 | 43 679 | 45 927 | 47 451 | 51 777 | 97 950 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 38 020 | 35 154 | 38 576 | 40 480 | 42 976 | 49 667 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 2 604 | 2 292 | 3 371 | 2 196 | 1 814 | 3 645 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | -155 | 1 077 | -1 176 | -381 | 1 831 | 39 482 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | — | 156 | 156 | 156 | 156 | 156 |
| Vlastné imanie spolu | 7 449 | 8 525 | 7 351 | 6 971 | 8 801 | 48 283 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 0 | 10 238 | 4 374 | 3 200 | 5 317 | 47 000 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 145 | 1 622 | -1 067 | -281 | 2 171 | 44 021 |
| EBITDA | 145 | 1 622 | -1 067 | -281 | 2 171 | 44 021 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | -155 | 1 260 | -1 176 | -381 | 2 171 | 43 893 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -155 | 1 077 | -1 176 | -381 | 1 831 | 39 482 |
| Osobné náklady | 197 | 2 788 | 2 692 | 2 594 | 2 965 | 2 651 |
| Odpisy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: Silta s. r. o.
Prehľad
Silta s. r. o. (IČO 51769328) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2018 a pôsobí 8 rokov. Sídlo podľa registra: Most pri Bratislave. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: prenájom a prevádzkovanie vlastných alebo prenajatých nehnuteľností (SK NACE 6820). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 1 zamestnanec.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 47 000 €, čo je o 784 % viac ako rok predtým (5 317 €). Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2020–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 39 482 € (84,0 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 3 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 2 651 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 97 950 € a vlastné imanie 48 283 € (miera samofinancovania 49,3 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.