DentalBene s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 3 823 | 5 838 | 8 426 | 3 291 | 2 282 | 5 760 |
| Neobežný majetok spolu | 10 722 | 7 583 | 7 393 | 3 757 | 1 951 | 1 453 |
| Spolu majetok | 14 545 | 13 421 | 15 819 | 7 048 | 4 233 | 7 213 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 37 819 | 38 975 | 40 785 | 37 110 | 38 357 | 39 731 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | -23 777 | -28 274 | -30 739 | -30 005 | -35 100 | -39 163 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | -4 497 | -2 280 | 773 | -5 095 | -4 062 | 1 607 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | — | — | — | 38 | 38 | 38 |
| Vlastné imanie spolu | -23 274 | -25 554 | -24 966 | -30 062 | -34 124 | -32 518 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 12 567 | 17 842 | 24 708 | 20 616 | 18 428 | 19 477 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | -4 375 | -2 183 | 865 | -4 997 | -3 615 | 2 050 |
| EBITDA | -1 237 | 955 | 4 045 | -1 360 | -1 809 | 2 548 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | -4 497 | -2 280 | 773 | -5 095 | -3 722 | 1 947 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -4 497 | -2 280 | 773 | -5 095 | -4 062 | 1 607 |
| Osobné náklady | 6 569 | 6 825 | 7 089 | 7 387 | 8 051 | 8 438 |
| Odpisy | 3 138 | 3 138 | 3 180 | 3 637 | 1 806 | 498 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Zhrnutie: DentalBene s.r.o.
Prehľad
DentalBene s.r.o. (IČO 51773511) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2018 a pôsobí 8 rokov. Sídlo podľa registra: Vyšná Slaná. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: maloobchod so športovými potrebami (SK NACE 4763). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 1 zamestnanec.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 19 477 €, čo je o 5,7 % viac ako rok predtým (18 428 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 9,2 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 1 607 € (8,3 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 2 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 8 438 €.
Na čo upozorniť
Vlastné imanie bolo ku koncu roka 2025 záporné (-32 518 €).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.