PROPAULIS s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 5 062 | 5 810 | 6 154 | 5 939 | 5 843 | 7 976 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Spolu majetok | 5 062 | 5 810 | 6 154 | 5 939 | 5 843 | 7 976 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 101 | 382 | 119 | 0 | 340 | 340 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | -39 | -39 | 405 | 981 | 885 | 449 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | — | 467 | 607 | -96 | -436 | 2 133 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | — | — | 23 | 54 | 54 | 54 |
| Vlastné imanie spolu | 4 961 | 5 428 | 6 035 | 5 939 | 5 503 | 7 636 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | — | 600 | 2 100 | 0 | 0 | 5 167 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | — | 600 | 822 | 0 | 0 | 2 569 |
| EBITDA | — | 600 | 822 | 0 | 0 | 2 569 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | — | 548 | 726 | -96 | -96 | 2 473 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | — | 467 | 607 | -96 | -436 | 2 133 |
| Osobné náklady | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Odpisy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | — | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: PROPAULIS s.r.o.
Prehľad
PROPAULIS s.r.o. (IČO 51773520) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2018 a pôsobí 8 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava - mestská časť Petržalka. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: administratívne a pomocné činnosti (SK NACE 8210).
Osoby
Štatutárny orgán má 2 členov. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 5 167 €. Od roku 2021 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 71,3 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2021–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 2 133 € (41,3 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 3 z 5 sledovaných rokov. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 7 976 € a vlastné imanie 7 636 € (miera samofinancovania 95,7 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.