SENKANAR s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 54 266 | 192 360 | 49 040 | 94 463 | 232 430 | 256 375 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Spolu majetok | 54 266 | 192 360 | 49 040 | 94 463 | 232 430 | 256 375 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 32 218 | 171 365 | 29 054 | 65 787 | 205 414 | 207 021 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 7 711 | 16 547 | 15 494 | 14 486 | 23 176 | 21 516 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 8 931 | -1 052 | -1 008 | 8 690 | -1 660 | 22 338 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 406 | 500 | 500 | 500 | 500 | 500 |
| Vlastné imanie spolu | 22 048 | 20 995 | 19 986 | 28 676 | 27 016 | 49 354 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 14 989 | 0 | 0 | 57 240 | 0 | 35 000 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 10 789 | -756 | -750 | 10 704 | -844 | 24 633 |
| EBITDA | 10 789 | -756 | -750 | 10 704 | -844 | 24 633 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 10 533 | -1 052 | -1 008 | 10 413 | -1 320 | 24 306 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 8 931 | -1 052 | -1 008 | 8 690 | -1 660 | 22 338 |
| Osobné náklady | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Odpisy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: SENKANAR s.r.o.
Prehľad
SENKANAR s.r.o. (IČO 51776855) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2018 a pôsobí 8 rokov. Sídlo podľa registra: Stará Ľubovňa. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: ostatné pomocné obchodné činnosti i. n. (SK NACE 8299).
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 35 000 €. Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 18,5 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 22 338 € (63,8 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 3 z 6 sledovaných rokov. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 256 375 € a vlastné imanie 49 354 € (miera samofinancovania 19,3 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.