MAYA DENT s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéNa dividendy rozdelené 76 980 € (74 % z rozdeliteľného zisku).
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby (čistý obrat) | 224 091 | 250 335 | 327 277 | 356 530 | 465 476 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 35 060 | 28 803 | 76 981 | 26 470 | 120 187 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 11 835 | 17 530 | 14 401 | 76 980 | 26 470 |
| Spolu majetok | 90 287 | 68 805 | 141 760 | 181 013 | 222 283 |
| Záväzky spolu | 38 392 | 17 472 | 45 378 | 72 563 | 70 626 |
| Vlastné imanie spolu | 51 895 | 51 333 | 96 382 | 108 450 | 151 657 |
| Vypočítané dividendy | 28 105 | 29 365 | 31 932 | 14 402 | 76 980 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: MAYA DENT s.r.o.
Prehľad
MAYA DENT s.r.o. (IČO 51780054) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2018 a pôsobí 8 rokov. Sídlo podľa registra: Zvolen. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: ostatný nešpecializovaný maloobchod (SK NACE 4712). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 5 – 9 zamestnancov.
Osoby
Štatutárny orgán má 2 členov. Podľa registra má spoločnosť 2 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 465 476 €, čo je o 30,6 % viac ako rok predtým (356 530 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 17,5 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2020–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 120 187 € (25,8 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 6 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 179 780 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 222 283 € a vlastné imanie 151 657 € (miera samofinancovania 68,2 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 7. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.