JustBe Slovakia s. r. o.Aktívna

IČO 51783118Spoločnosť s ručením obmedzenýmZaložená 2018Bratislava - mestská časť Rača

Finančný prehľad

51 855 €+13,5%
Tržby 2025
+5,0%
Priemerný ročný rast 2020–2025
020 tis.40 tis.60 tis.202020212022202320242025

Finančné ukazovatele

2025
Štruktúra súvahy
Obežný majetokNeobežný majetokZáväzkyVlastné imanie
020 tis.40 tis.202020212022202320242025
Prehľad účtovných závierok2020–2025
202020212022202320242025
Súvaha — aktíva
Obežný majetok spolu8 38511 32712 9258 85210 32112 728
Neobežný majetok spolu00020 95515 8378 770
Spolu majetok8 38511 32712 92529 80726 15821 498
Súvaha — vlastné imanie a záväzky
Záväzky spolu8 0555 8076 64231 67233 57330 708
Základné imanie5 0005 0005 0005 0005 0005 000
Výsledok hospodárenia minulých rokov-4 934-2044711 196-6 952-12 502
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie)264710764-8 148-5 550-1 795
Fondy a ostatné vlastné imanie—1448878787
Vlastné imanie spolu3305 5206 283-1 865-7 415-9 210
Výkaz ziskov a strát
Tržby (čistý obrat)40 53648 66545 41041 24245 68151 855
Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti1 0151 7562 022-6 589-3 491724
EBITDA1 0151 7562 022-1 0753 4267 791
Výsledok hospodárenia pred zdanením288814881-8 148-5 210-835
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie264710764-8 148-5 550-1 795
Osobné náklady000000
Odpisy0005 5146 9177 067
Ďalšie ukazovatele
Vypočítané dividendy—00000

Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.

Dokumenty v Registri účtovných závierok10

Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).

Podobné firmy

Zhrnutie: JustBe Slovakia s. r. o.

Prehľad

JustBe Slovakia s. r. o. (IČO 51783118) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2018 a pôsobí 8 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava - mestská časť Rača. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: počítačové poradenstvo a činnosti súvisiace s riadením počítačového príslušenstva (SK NACE 6220).

Osoby

Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.

Hospodárenie

Tržby za rok 2025 boli 51 855 €, čo je o 13,5 % viac ako rok predtým (45 681 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 5,0 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2020–2025). Rok 2025 skončil stratou 1 795 €. Spoločnosť bola zisková v 3 z 6 sledovaných rokov.

Na čo upozorniť

Vlastné imanie bolo ku koncu roka 2025 záporné (-9 210 €).

Zdroje a aktualizácia

Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.

JustBe Slovakia s. r. o. – IČO 51783118 — icoprofil.sk