Rum&Whisky, s.r.o.Aktívna

IČO 51783967Spoločnosť s ručením obmedzenýmZaložená 2018Bratislava - mestská časť Ružinov

Finančný prehľad

23 067 €+40,4%
Tržby 2025
-10,7%
Priemerná ročná zmena 2020–2025
020 tis.40 tis.60 tis.202020212022202320242025

Finančné ukazovatele

2025
Štruktúra súvahy
Obežný majetokNeobežný majetokZáväzkyVlastné imanie
050 tis.100 tis.150 tis.202020212022202320242025
Prehľad účtovných závierok2020–2025
202020212022202320242025
Súvaha — aktíva
Obežný majetok spolu14 0739 5725 1241 6113 3944 296
Neobežný majetok spolu000000
Spolu majetok14 0739 5725 1241 6113 3944 302
Súvaha — vlastné imanie a záväzky
Záväzky spolu79 98996 814104 64981 23768 20752 140
Základné imanie5 0005 0005 0005 0005 0005 000
Výsledok hospodárenia minulých rokov-47 698-70 916-92 242-104 525-84 626-70 313
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie)-23 218-21 326-12 28319 89914 81316 975
Fondy a ostatné vlastné imanie—————500
Vlastné imanie spolu-65 916-87 242-99 525-79 626-64 813-47 838
Výkaz ziskov a strát
Tržby (čistý obrat)40 65335 34527 69624 62516 43023 067
Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti-22 540-20 702-11 84519 98315 23717 464
EBITDA-22 540-20 702-11 84519 98315 23717 464
Výsledok hospodárenia pred zdanením-23 218-21 326-12 28319 89915 15317 380
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie-23 218-21 326-12 28319 89914 81316 975
Osobné náklady3 1942 7331 821805811835
Odpisy000000
Ďalšie ukazovatele
Vypočítané dividendy—00000

Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.

Dokumenty v Registri účtovných závierok10

Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).

Podobné firmy

Zhrnutie: Rum&Whisky, s.r.o.

Prehľad

Rum&Whisky, s.r.o. (IČO 51783967) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2018 a pôsobí 8 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava - mestská časť Ružinov. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: výroba ostatných potravinárskych produktov i. n. (SK NACE 1089). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 1 zamestnanec.

Osoby

Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.

Hospodárenie

Tržby za rok 2025 boli 23 067 €, čo je o 40,4 % viac ako rok predtým (16 430 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby klesali v priemere o 10,7 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 16 975 € (73,6 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 3 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 835 €.

Na čo upozorniť

Vlastné imanie bolo ku koncu roka 2025 záporné (-47 838 €).

Zdroje a aktualizácia

Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.

Rum&Whisky, s.r.o. – IČO 51783967 — icoprofil.sk