VISUAL MEDIA PRODUCTION s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéDividendy sa nerozdelili.
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 14 189 | 12 606 | 11 202 | 14 248 | 13 986 | 23 530 |
| Neobežný majetok spolu | 2 251 | 1 750 | 1 900 | 2 131 | 3 088 | 1 992 |
| Spolu majetok | 16 440 | 14 356 | 13 102 | 16 379 | 17 074 | 25 522 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 4 042 | 4 000 | 2 950 | 3 192 | 2 650 | 1 560 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 2 081 | 1 243 | 1 110 | 1 378 | 1 500 | 8 924 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 5 208 | 3 863 | 3 792 | 6 559 | 7 624 | 9 538 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 109 | 250 | 250 | 250 | 300 | 500 |
| Vlastné imanie spolu | 12 398 | 10 356 | 10 152 | 13 187 | 14 424 | 23 962 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 16 025 | 14 982 | 15 397 | 17 344 | 19 282 | 50 011 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 6 409 | 4 810 | 4 683 | 7 575 | 8 741 | 10 792 |
| EBITDA | 7 725 | 6 126 | 6 207 | 9 262 | 9 837 | 11 888 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 6 312 | 4 660 | 4 493 | 7 345 | 8 541 | 10 598 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 5 208 | 3 863 | 3 792 | 6 559 | 7 624 | 9 538 |
| Osobné náklady | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 945 | 0 |
| Odpisy | 1 316 | 1 316 | 1 524 | 1 687 | 1 096 | 1 096 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 5 905 | 3 996 | 3 524 | 6 387 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: VISUAL MEDIA PRODUCTION s. r. o.
Prehľad
VISUAL MEDIA PRODUCTION s. r. o. (IČO 51785951) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2018 a pôsobí 8 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava - mestská časť Karlova Ves. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: podporné činnosti súvisiace s výrobou filmov, videozáznamov a televíznych programov (SK NACE 5912).
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 50 011 €, čo je o 159 % viac ako rok predtým (19 282 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 25,6 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2020–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 9 538 € (19,1 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 6 sledovaných rokoch. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 25 522 € a vlastné imanie 23 962 € (miera samofinancovania 93,9 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 1. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.