ANAXAR s. r. o.Aktívna

IČO 51791072Spoločnosť s ručením obmedzenýmZaložená 2018Štúrovo

Finančný prehľad

16 752 €+202,9%
Tržby 2025
-9,2%
Priemerná ročná zmena 2020–2025
020 tis.40 tis.60 tis.202020212022202320242025

Finančné ukazovatele

2025

Dividendy

vypočítané
2025

Dividendy sa nerozdelili.

História
20250 €
20240 €
20230 €
20220 €
20213 595 €
Štruktúra súvahy
Obežný majetokNeobežný majetokZáväzkyVlastné imanie
020 tis.40 tis.202020212022202320242025
Prehľad účtovných závierok2020–2025
202020212022202320242025
Súvaha — aktíva
Obežný majetok spolu27 72318 43224 55420 78420 04425 236
Neobežný majetok spolu018 66712 94212 9422 8130
Spolu majetok27 72337 09937 49633 72622 85725 236
Súvaha — vlastné imanie a záväzky
Záväzky spolu15 72127 21126 75622 56410 35110 128
Základné imanie5 0005 0005 0005 0005 0005 000
Výsledok hospodárenia minulých rokov3 3823 4064 8135 5006 0247 299
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie)3 6201 4818515501 3432 603
Fondy a ostatné vlastné imanie——75112139206
Vlastné imanie spolu12 0029 88810 73911 16212 50615 108
Výkaz ziskov a strát
Tržby (čistý obrat)27 16741 96522 2096 6025 53016 752
Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti4 1782 3371 9681 5062 4093 857
EBITDA4 1786 5707 6931 5064 0114 690
Výsledok hospodárenia pred zdanením3 8811 4818516501 6832 943
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie3 6201 4818515501 3432 603
Osobné náklady1 9342 5362 6213 4022 8283 546
Odpisy04 2335 72501 602833
Ďalšie ukazovatele
Vypočítané dividendy—3 5950000

Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.

Dokumenty v Registri účtovných závierok15

Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).

Podobné firmy

Zhrnutie: ANAXAR s. r. o.

Prehľad

ANAXAR s. r. o. (IČO 51791072) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2018 a pôsobí 8 rokov. Sídlo podľa registra: Štúrovo. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: počítačové poradenstvo a činnosti súvisiace s riadením počítačového príslušenstva (SK NACE 6220). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 2 zamestnanci.

Osoby

Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.

Hospodárenie

Tržby za rok 2025 boli 16 752 €, čo je o 203 % viac ako rok predtým (5 530 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby klesali v priemere o 9,2 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 2 603 € (15,5 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 6 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 3 546 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 25 236 € a vlastné imanie 15 108 € (miera samofinancovania 59,9 %).

Zdroje a aktualizácia

Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 4. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.

ANAXAR s. r. o. – IČO 51791072 — icoprofil.sk